НА ФОРУМЕ ПРОВОДЯТСЯ
ТУРНИРЫ ПРОГНОЗОВ


Все конкурсы форума
Последние обсуждения на форуме (время московское).
Где был, что смотрел Piter Brok 13/05 15:00
КТР-241. с 1.03.2024 Борис01 13/05 08:49
КТ5-241. с 20.01.24 Борис01 13/05 08:20
ФК «Бохум» Ауди2017 13/05 08:05
ФК "Бавария" Мюнхен / FC Bayern Munchen Ауди2017 13/05 08:03
ФК "Дармштадт" Ауди2017 13/05 08:02
ПФК ЦСКА Москва Ауди2017 12/05 15:13
ФК "Майнц 05" Ауди2017 11/05 21:57
Страница 13 из 15 ПерваяПервая ... 31112131415 ПоследняяПоследняя
Показано с 301 по 325 из 371

Тема: ФК "Карпаты" (Львов)

  1. #301
    Заблокирован
    Репутация: 1165
    Аватар для Atrium
    Регистрация
    19.10.2008
    Сообщений
    20,456

    По умолчанию

    Хотят просто подтянуть побольше "продонецких" команд в премьер-лигу.... поэтому и плавят.

  2. #302
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Семир ШТИЛИЧ: «Интересно узнать, за что меня удалили»
    Игрок «Карпат» удивлен своему удалению в 15 туре чемпионата


    – За що мене вилучили? І самому цікаво про це дізнатися. На останній хвилині гри, після зіткнення з гравцем суперника, я сказав фразу своєю рідною мовою. В перекладі на українську «Що це таке?» чи «Як так?». Судді я нічого не говорив, до нього взагалі не звертався. Він був біля мене, обернувся і показав мені червону картку. Не знаю чому. Може він подумав, що я сказав йому щось...
    – Як саме звучала фраза на твоїй мові?
    – «Шта је». Може це щось негарне означає на українській мові?

  3. #303
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Михаил КОПОЛОВЕЦ: «Судьям все сходит с рук»
    Футболист львовских «Карпат» раскритиковал судейство в УПЛ


    – Михайле, як можна оцінити суддівство для «Карпат»?
    – А чому тільки для «Карпат»? Для інших команд також. Подивіться, що з «Закарпаттям» роблять! На рівному місці «точку» ставлять. В нас у кожній грі вилучення. А суддям усе це сходить з рук. Для чого ми запрошували божевільних спеціалістів із закордону? Скажіть, наш футбол від цього став кращим?
    – Судді закриті...
    – Так і я так кажу! Якщо не треба нас, то грайте самі! Без шансів їхати в Харків... Вони грають в Лізі Європи, їм треба допомагати. А нам нічого не можна говорити. Штіліча за «брань» вилучили. То давайте будемо в кожній грі по десять гравців виганяти. Мене так точно в кожній будуть. А Штіліч тепер пропустить важливі матчі. Я не розумію, як такі судді можуть працювати. «Севастополь» рукою забиває гол, вся країна бачила, а суддя ні. Таких людей рубати треба зразу. Ви, журналісти, можете сказати про це? Ви ж все бачите! А що ми можемо зробити? Якщо скажемо щось, то у наступній грі відразу 0:3. Набридло все це. Краще бути в селі першим, ніж ковирятися у Прем’єр-лізі просто так.

  4. #304
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Лукас - львовский Пол Скоулз
    Британские журналисты отметили чудо-гол форварда «Карпат»


    Відоме британське видання The Telegraph порівняло гол іспанського форварда «Карпат» Лукаса, забитий у ворота криворізького «Кривбаса», з м’ячем екс-гравця «Манчестер Юнайтед» Пола Скоула у ворота «Бредфорда».

    Підсумовуючи останні події у світі футболу, британські журналісти поставили гол карпатівця на перше місце, а позаду нього опинилися Роберто Солдадо, Енцо Мареска та Емануель Ледесма. «Гол Лукаса дуже схожий на шедевр Пола Скоулза. Такі дії гравців вважаються одними з найскладніших рухів у футболі» – пише The Telegraph.

    Також додамо, що лише одне з багатьох посилань на гол Лукаса у ворота «Кривбаса» в мережі youtube.com вже переглянуло майже 750 тисяч інтернет-користувачів.

  5. #305
    Старший бронемастер
    Репутация: 283
    Аватар для иероглиф
    Болельщик
    Лацио, Славия (София)
    Регистрация
    22.03.2010
    Адрес
    поезд № 72
    Сообщений
    1,990
    Записей в дневнике
    4

    По умолчанию

    Фанаты «Карпат» выдвинули ультиматум ФФУ


    На сайте болельщиков львовских «Карпат» опубликовано открытое обращение к ФФУ. Причиной для письма послужила трехматчевая дисквалификация полузащитника команды Семира Штилича за якобы нецензурную брань в адрес арбитра встречи против «Металлиста» (1:2) Сергея Швецова.
    Сам босниец утверждает, что просто произнес «в воздух» слова «Шта је?» («Как так?»).

    Львовские фанаты подкрепили свое обращение несколькими видеоматериалами, которые, на их взгляд, неопровержимо доказывают, что арбитры и футбольные власти по-разному карают игроков разных команд за сходные проступки.

    Предлагаем вашему вниманию «постановляющую» часть письма львовян:

    Мы, фаны «Карпат», требуем от ФФУ:
    — Отменить дисквалификацию Семира Штилича
    — Прекратить судейский беспредел в украинском футболе
    — Уволить всех причастных к покрытию таких действий и к созданию судейского клана
    — Прекратить давление на «свободу слова»
    — Наказать виновников-арбитров, которые допускают систематические ошибки, отлучением от футбола

    В случае, если не будут приняты соответствующие меры у нас не останется другого выхода, кроме как начать массовые бессрочные акции протеста с привлечением фанов других футбольных клубов Украины.
    САМО СЛАВИЯ,ВЪПРЕКИ ВСИЧКО,И ВЪПРЕКИ ВСЕКИ

  6. #306
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    УПЛ 2012-2013. 16 тур

    Карпаты – Волынь – 2:0
    «Карпаты» на пути к выздоровлению


    Матч во Львове завершал программу первого тура второго круга чемпионата. Не стоит даже говорить о важности игры для обеих команд, мало того, что игралось галицко-волынское дерби, так и турнирное положение вынуждало соперников играть только на победу. «Карпатам» уже дышит в спину «Говерла», а второе подряд поражение «Волыни» отдаляло бы команду Демьяненко от заветного пятого места, дающего пропуск в еврокубки.

    Составы команд были ослаблены отсутствием нескольких ведущих футболистов, у хозяев из-за дисквалификаций не вышли на поле Штилич и Милошевич, луцкая команда недосчиталась по той же причине Аржанова и Симинина, к отсутствию травмированного Лопеса уже все привыкли.

    Начало встречи привело в восторг всех львовских болельщиков, «Карпаты» словно не замечали обороны луцкой команды и уже к десятой минуте могли снять вопросы о победителе матча. Уже первая атака хозяев привела к успеху, недалеко от центра поля столкнулись два игрока «Волыни», сразу последовала разрезающая передача на ход Лукасу, который убежал от почему-то оказавшегося на месте центрального защитника Стевича и пробил точно в дальний нижний угол ворот Литовченко.

    Забив быстрый гол, львовяне даже не попытались перевести игру в спокойное русло, через минуту опасно пробивал с дальней дистанции Худобяк, еще минуту спустя второй провал в центре обороны «Волыни» привел к выходу к воротам Ощипко, тот пробил между ног Литовченко, но голкипера подстраховал защитник. На этом комедия ошибок луцкой обороны не закончилась, очередной простенький заброс за головы защитникам, и уже Лукас под углом к воротам выскочил на вратаря, но испанец слишком слабо перебросил сферу через голкипера и Занев успел ликвидировать опасность.

    Только после этого гости начали приходить в себя, видимо, вспомнив, что являются командой, претендующей на место в еврокубках. Волыняне сумели отодвинуть игру от своей штрафной и где-то с начала двадцатой минуты заиграли «первым номером». Сразу появились и первые моменты около ворот Богатинова. Сначала после опаснейшего прострела Бикфалви Пластун только в последний момент сумел опередить Овоникоко, а после получаса игры гости упустили реальный момент для взятия ворот. Шандрук, который очень неплохо заменил Симинина на месте правого за щитника, прострелил на Пилипчука, который с нескольких метров не попал в почти пустые ворота.

    И все же концовка тайма осталась за львовянами, и в очередной раз засвидетельствовала о проблемах в центре обороны соперника. За минуту до перерыва Гладкий вывел один в штрафную Худобяка, но тот из района угла вратарской пробил мимо дальней штанги. Стоит отметить, что уже в первом тайме оба центральных за щитника «Волыни» успели схлопотать «горчичники», что, безусловно, должно было несколько ограничить их игру после перерыва.

    На второй тайм гости, казалось, вышли предельно собранными, на первых минутах волыняне сумели захватить инициативу. На пятой минуте тайма Овоникоко после скидки головой от партнера мог сравнивать счет, но махнул мимо мяча с линии вратарской, а чуть позже Богатинов слишком легкомысленно повел себя в своей штрафной. Голкипер, выбивая мяч, попал в ногу Овоникоко, однако форвард с острого угла не сумел переправить сферу в ворота.

    Как оказалось позже, это была последняя возможность волынян спасти игру, в дальнейшем «Карпаты» уверенно контролировали мяч, а моменты возникали только около ворот Литовченко. В середине тайма упустил прекрасную возможность сделать «дубль» Лукас, из центра штрафной пробив рядом со штангой, но уже через две минуты великолепно на фланге сыграл Ксенз. Хавбек львовян на фланге легко убежал от Шикова и прострелил на ногу Кении, который мощным ударом не оставил шансов голкиперу.

    После второго гола «Карпат» даже самым преданным болельщикам «Волыни» стало ясно, что игру не спасти, слишком велика была разница в настрое команд на матч. Конечно, Демьяненко пытался встряхнуть команду, выпустил еще двух нападающих, однако скорее хозяева были ближе к тому, чтобы еще больше увеличить разницу в счете, чем волыняне к тому, чтобы забить гол престижа.

    Андрей КОВАЛЕВ

    «Карпаты» – «Волынь» – 2:0

    «Карпаты»: Мартин Богатинов, Грегор Балажиц, Игорь Ощипко, Игорь Пластун, Леван Кения, (Андрей Ткачук, '86), Игорь Я. Худобяк, Муртаз Даушвили, Михаил Кополовец, (Олег Голодюк, '60), Павел Ксенз, Александр Гладкий, (Александр Касьян, '81), Лукас
    «Волынь»: Сергей С. Литовченко, Валентин Илиев, Ванче Шиков, Олег Шандрук, Петар Занев, Саша Стевич, Сергей Пилипчук, Эрик Бикфалви, Александр Насонов, (Алексей Бабыр, '46), Абайоми Овоникоко, (Даниэль Суботич, '63), Душан Савич, (Евгений Павлов, '77)

    Судья: Юрий Мосейчук (Черновцы)

    Голы: Лукас, 1, Леван Кения, 65.


    Удары (в створ): 12 (7) – 8 (1).
    Зрителей: 12.400

  7. #307
    Заблокирован
    Репутация: 1165
    Аватар для Atrium
    Регистрация
    19.10.2008
    Сообщений
    20,456

    По умолчанию

    Лично меня Карпаты удивили победой над Волынью, надеюсь что сейчас в матче с Лениным возьмут как минимум 1 очко. Но будет трудно конечно...

  8. #308
    Ветеран форума
    Репутация: 336
    Аватар для Витёк
    Имя
    Виктор
    Болельщик
    Спартак Москва,Челси
    Регистрация
    22.08.2011
    Адрес
    Россия,Гришковка
    Сообщений
    4,267
    Записей в дневнике
    20

    По умолчанию

    А для меня нет я писал!
    Цитата Сообщение от Витёк Посмотреть сообщение
    Ну чтож сказать,поздравляю!)))))))надо бы это отметить))когда в последний раз то 6 мячей забивали??
    победная серия уверен только начинается где-то побед 5-8 будет)
    "Чем больше ты работаешь, тем ты удачливее."-Фрэнк Лэмпард
    Эмблема на груди важнее фамилии на спине!
    Сердце Челси диспетчер Челси Фрэнки Лэмпард.
    Юрий Розанов

  9. #309
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    КОСТОВ: «Мы много делаем подарков для наших соперников»
    УПЛ 2012-2013. 17 тур. «Ильичевец» – «Карпаты» – 2:0. Послематчевая пресс-конференция


    Главный тренера «Карпат» Николай Костов:

    - Первый гол получился очень легко. Мы отдали этот гол. Просто наш центральный защитник отдал. Не знаю, как он так посмотрел? Между многих наших игроков Милошевич нашел одного свободного чужого и отдал мяч ему. После этого паса они быстро развили эту ситуацию и забили нам гол из-за слабой организации игры в обороне. Но, в принципе, таких подарков мы делаем много в этом сезоне для наших противников. Я просто думаю, что нужно поздравить «Ильичевец» с победой, а наша команда должна работать над своими слабостями. Потому что, если мы не укрепим игру в защите – мы так же легко будем пропускать голы. Просто это доказывает даже, что мы нехорошо защищаемся. Особенно моментами.

    - Что с Игорем Ощипко?
    - У Игоря серьезная травма. Просто не знаю: крестообразная связка или мениск.

    - В зимний перерыв «Карпаты» ожидают изменения? Может кто-то из игроков Вас не устраивает и у Вас есть список «по позициям», который Вы представите президенту для того, чтобы укрепить состав зимой?
    - Смотрите, вы не ожидайте, что «Карпаты» будут сейчас покупать много игроков и так далее. Можем усилить максимум три позиции. Потому что моя команда сейчас набирает, и игроки показывают неплохой футбол. То, что не добиваемся результата... Думаю, что во втором круге это изменится. Но больше трех позиций пополнения нашего коллектива не будет. А, естественно, бывают и такие, которые, к сожалению, уходят из команды. Это нормальное явление. Все команды так делают, так сделаем и мы. Ведь разные тренеры, по-разному, смотрят на футбол и иначе намечаются игроки. Так что, у нас тоже будут игроки, которые, к сожалению,... Но их имена я сейчас называть не буду потому, что мы не готовились к этому.

    - На Ваш взгляд игра команды изменилась? Она перспективна?
    - Есть еще много того, в чем мы можем улучшить нашу игру: условия держания мяча, много брака в середине поля. И это смущает, но будем работать...

    - Александр Гладкий больше играет в подыгрыше партнерам, чем самостоятельно, как форвард. Такую функцию определили ему Вы?
    - Такая наша игра. В принципе, мы стараемся пройти от середины поля с атакой, и он участвует в подготовке зон.

  10. #310
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    УПЛ 2012-2013. 18 тур. Карпаты - Ворскла - 2:0
    Ювілейний гол Гладкого закріпив перемогу «Карпат»


    У стартових складах обох суперників порівняно з минулим туром змінилися обидва воротарі, і місце у «рамках» зайняли Мисак та Казаков. Відзначимо і повернення до основи Гірського, який на лівому фланзі оборони зайняв місце травмованого Ощипка. В складі полтавчан замість дискваліфікованих гравців на поле вийшли Скляр і Пєсков.

    Гості активніше почали гру, в дебюті якої зусиллями Громова виконали декілька кутових, проте оборонні редути суперників полтавчани пройти не зуміли. «Карпатівці» поступово вирівняли гру, і вже небезпечні моменти почали виникати біля воріт «Ворскли». Спочатку Лукас пробив над поперечиною, а згодом здійснив вилазку до штрафного суперника, але Казаков зумів заволодіти м’ячем.

    Реальну ж нагоду забити гол втратив Гладкий, який обіграв воротаря і пробивав у порожні ворота, але Селін встиг підстрахувати воротаря, не дозволивши Сашку нарешті забити свій 50-й гол у чемпіонатах. Як завжди, підключався до атаки Ксьонз, один з ударів якого прийшовся над поперечиною. І все ж зусилля господарів матеріалізувались у гол. Капітан львівського клубу Худоб’як після пасу Кенії увірвався до штрафного і влучно пробив повз Казакова.

    Пропущений гол додав агресії діям гостей, і після удару Маркоскі м’яч рикошетом від захисника пролетів поруч зі штангою «Карпат». Міг відзначитись і кращий голеадор «Ворскли» в українських чемпіонатах, албанський легіонер Янузі, але удар низом вийшов несильним, і Мисак зіграв надійно.

    Під час перерви Сергій Свистун зробив заміну Селіна на Курелеха, для якого це на фінішу першої частини чемпіонату був дебютний матч серед еліти. Тим часом «Карпати» продовжували володіти ініціативою, і напруга біля гостей полтавчан продовжувала зростати. І після удару Гладкого встиг відреагувати на удар Казаков. Знову міг відзначитись і Янузі, але Мисак грав надійно, діючи впевнено у день своїх іменин. І господарі забили в вирішальний гол. Після передачі Гірського в один дотик підправив м’яч у ворота Гладкий, провівши свій 50-й гол у чемпіонатах.

    Юрій НАЗАРКЕВИЧ

    «Карпаты» (Львов) - «Ворскла» (Полтава) - 2:0

    Игорь Худобяк, 35, Александр Гладкий, 72

  11. #311
    Заблокирован
    Репутация: 1165
    Аватар для Atrium
    Регистрация
    19.10.2008
    Сообщений
    20,456

    По умолчанию

    Гладкий ещё то полено конечно, но к сожалению пока не видно кто его достойно может заменить...

  12. #312
    Старший бронемастер
    Репутация: 283
    Аватар для иероглиф
    Болельщик
    Лацио, Славия (София)
    Регистрация
    22.03.2010
    Адрес
    поезд № 72
    Сообщений
    1,990
    Записей в дневнике
    4

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Atrium Посмотреть сообщение
    Гладкий ещё то полено конечно, но к сожалению пока не видно кто его достойно может заменить...
    Милевский....)))
    САМО СЛАВИЯ,ВЪПРЕКИ ВСИЧКО,И ВЪПРЕКИ ВСЕКИ

  13. #313
    Заблокирован
    Репутация: 1165
    Аватар для Atrium
    Регистрация
    19.10.2008
    Сообщений
    20,456

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от иероглиф Посмотреть сообщение
    Милевский....)))
    гы) Он Милевский, его знают как Милевский - хороший игрок)) Ему нечего доказывать)) (с)

  14. #314
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Карпаты подписали испанского форварда
    Львовский клуб заключил контракт с 19-летним воспитанником «Депортиво» Яго Бечейрой


    Львівські «Карпати» підписали контракт з молодим іспанським гравцем Яго Бечейро.

    19-річний нападник є вихованцем «Депортіво» Ла Корунья. У своєму юному віці вже встиг провести один матч за основний склад «Депортіво».

    Також на його рахунку два матчі за юнацьку збірну Іспанії (U-17).

    За інформацією іспанських інтернет-порталів «Карпатам» гравець дістався безкоштовно, але варто відзначити, що «Депортіво» має право викупу гравця на протязі двох наступних сезонів.

  15. #315
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Михаил КОПОЛОВЕЦ: «Приятно, что болельщики меня поддержали»

    На останньому матчі «Карпат» у 2012 році фанати «зелено-білих» вирішили своєрідним чином підтримати Михайла Кополовця, якого КДК ФФУ оштрафував на 30 тисяч гривень за критику суддів після поєдинку в Харкові проти «Металіста». На стадіоні «Україна» уболівальники виставили дві скриньки: одну для збору коштів для вихованців дитячих будинків, які дуже чекають на святого Миколая, а другу для оплати штрафу Кополовця. Дізнавшись про це, улюбленець публіки був щиро вражений.
    «Мені дуже приємно, що уболівальники мене так підтримали. Це доказ того, що я сказав правду. Мене оштрафували за те, що я сказав про те, що судді гублять наш футбол. Чому в Англії та Італії такі цікаві чемпіонати? Тому що там будь-яка команда може відібрати очки в лідера. Коли там є помилки суддів, то вони сприймаються як людський фактор. Я сказав і про те, що у нас судді впливають на результат матчу. Всі це знають, але ніхто про це не говорить. Знаєте, як в нас в країні? За правду карають! Але я радий, що мене підтримали фани. Від жодного свого слова я не відмовляюся.

    Але ось що я хочу сказати тим, хто збирав для мене гроші. Будь ласка, віддайте їх дітям , купіть подарунки на свята. Також хочу і Федерацію попросити. Ті гроші, які я заплачу в якості штрафу, 30 тисяч гривень, перерахуйте на рахунок якогось сиротинця» – розповів Михайло Кополовець.

    Інформаційний центр ФК «Карпати»

  16. #316
    Старший бронемастер
    Репутация: 283
    Аватар для иероглиф
    Болельщик
    Лацио, Славия (София)
    Регистрация
    22.03.2010
    Адрес
    поезд № 72
    Сообщений
    1,990
    Записей в дневнике
    4

    По умолчанию

    «Карпаты» и «Олимпиакос» могут совершить обмен



    В ближайшее время греческий «Олимпиакос» и львовские «Карпаты» могут обменяться игроками, — сообщает Footboom со ссылкой на информационный ресурс Sentragoal.gr

    «Красно-белые» рассматривают возможность трансфера испанца Лукаса, в то время как «зелено-белые» прощупывают почву на предмет переезда в обратном направлении сербского полузащитника Любомира Фейса.

    «Олимпиакос» ведет активные поиски полузащитника, способного сыграть на левом фланге и заменить одного из лидеров команды Джамиля Абди, который вызван в национальную сборную Алжира для участия в Кубке Африканских наций. Наши иностранные коллеги утверждают, что 24-летний Лукас является приоритетной фигурой в списке кандидатов.

    Что касается Любомира Фейса, то позиции серба в «Олимпиакосе» крайне шаткие. Он принял участие в нескольких поединках, но продемонстрированная им игра не позволяет утверждать, что главный тренер Леонардо Жардим остался доволен. Любомиру Фейса, как и Лукасу, 24 года. В «Олимпиакосе» он с 2011-го года, но за это время сыграл считанное количество матчей. Фейса привлекался в молодежную сборную Сербии и дважды играл за национальную.

    Ресурс transfermarkt.de оценивает трансферную стоимость Лукаса в 3 миллиона евро. Столько же стоит и Фейса.
    САМО СЛАВИЯ,ВЪПРЕКИ ВСИЧКО,И ВЪПРЕКИ ВСЕКИ

  17. #317
    Заблокирован
    Репутация: 1165
    Аватар для Atrium
    Регистрация
    19.10.2008
    Сообщений
    20,456

    По умолчанию

    По мне Лукас на порядок будет лучше.

  18. #318
    Ветеран форума
    Репутация: 1788
    Аватар для Alina
    Имя
    Belladonna
    Болельщик
    FC Bayern,FC Valencia,ЦСКА, Inter
    Регистрация
    01.08.2009
    Адрес
    Armenia/Москва
    Сообщений
    15,156

    По умолчанию

    Грайр Мкоян переходит в «Карпаты»

    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	26126.jpg 
Просмотров:	29 
Размер:	82.6 Кб 
ID:	3940
    Центральный защитник национальной сборной Армении и гюмрийского «Ширака» Грайр Мкоян продолжит карьеру в львовских «Карпатах», выступающем в Премьер-лиге Украины, передает News.am Sport.

    В январе украинский клуб купит трансферное право 26-летнего Мкояна. Финансовая сторона сделки пока неизвестна. 30-го ноября гюмрийский защитник продлил контракт с «Шираком» до окончания сезона 2012/2013.

    После 18-го тура львовский клуб с 19-ю очками на 14-м месте и борется за сохранение места в Премьер-лиге. В чемпионате Украины «Карпаты» следующую встречу проведут 2-го марта с симферопольской «Таврией».

    Напомним, что в 2012-м Мкоян заключил краткосрочный контракт с нальчинским «Спартаком», однако нальчинцы выбыли из российской Премьер-лиги и футболист вновь вернулся в «Ширак».
    Боже,какой MIA SAN MEISTER мужчина!!..
    http://i023.radikal.ru/1403/b2/aad8b2f9b839.jpg

  19. #319
    Старший бронемастер
    Репутация: 283
    Аватар для иероглиф
    Болельщик
    Лацио, Славия (София)
    Регистрация
    22.03.2010
    Адрес
    поезд № 72
    Сообщений
    1,990
    Записей в дневнике
    4

    По умолчанию

    «Карпаты» выставили на трансфер девятерых игроков?


    Сразу девять футболистов львовских «Карпат» выставлены на трансфер.

    Как сообщает Fckarpaty.com.ua со ссылкой на «Спортивку», тренерский штаб и руководство «зелено-белых» больше не рассчитывает на Илью Михалева, Владимира Гудыму и Александра Касьяна. Есть желание продать Мартина Богатинова.

    Грегор Балажиц мог покинуть «Карпаты» еще во время прошлых трансферных окон. Не получилось.

    Игра Андрея Ткачука также заставила тренерский штаб не слишком рассчитывать на него. Среди кандидатов «на выход» — Ярослав Мартынюк и Олег Голодюк. Также есть информация, что если на Игоря Худобяка найдется покупатель, Николай Костов не будет против продажи игрока в другой клуб.
    САМО СЛАВИЯ,ВЪПРЕКИ ВСИЧКО,И ВЪПРЕКИ ВСЕКИ

  20. #320
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Распродажи в Карпатах не будет
    Львовский клуб готовится к празднованию 50-летия


    Вчера одна из отечественных газет разразилась статьей, в которой описывалось сложное финансовое положение львовских «Карпат», по результатам которого президент клуба Петр Дыминский готов был расстаться с рядом ключевых игроков своей команды.

    Однако, как стало известно Sport.ua, эта информация не соответствует действительности. Команда Николая Костова готовится ко второй части сезона и ни с кем не собирается расставаться. Вернулся из аренды в «Крымтеплице» Владимир Бидловский, набирают форму после повреждений Сергей Зенев и испанец Кристобаль, проходит курс реабилитации Игорь Ощипко.

    В Турции на тренировочных сборах команды находится 24 футболиста, а также 3 новых исполнителя, имена которых пока что не называются. Руководство клуба связывает 2013 год с большими надеждами, ведь именно в этом году «Карпатам» исполняется 50 лет. В клубе обещают большое празднование по этому поводу.

  21. #321
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    МЕГА-новость!!!
    По достоверным источникам мне стало известно, что "Карпаты" предлагали Шахте за Дениса Кожанова 3 млн. бакинских, но те отказались и отдали игрока в аренду в Севастополь....мордор, он и в Африке мордор....(((((

  22. #322
    Ветеран форума
    Репутация: 336
    Аватар для Витёк
    Имя
    Виктор
    Болельщик
    Спартак Москва,Челси
    Регистрация
    22.08.2011
    Адрес
    Россия,Гришковка
    Сообщений
    4,267
    Записей в дневнике
    20

    По умолчанию

    да...
    "Чем больше ты работаешь, тем ты удачливее."-Фрэнк Лэмпард
    Эмблема на груди важнее фамилии на спине!
    Сердце Челси диспетчер Челси Фрэнки Лэмпард.
    Юрий Розанов

  23. #323
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    В пятницу все меня поздравляйте - 50 лет исполняется любимому клубу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  24. #324
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Игорь КУЛЬЧИЦКИЙ: «Карпатам могли дать имя Спартак»
    Легендарный футболист рассказывает о создании львовского клуба


    Зовсім небагато залишилося очевидців того, як створювалися «Карпати». У ті часи вагому роль у функціонуванні команди відігравали не так фінансові тили, як слово лідерів партії. Щастило тим містам, де партійні діячі любили футбол. Детальніше про створення «Карпат» розповідає легендарний гравець команди, капітан «кришталевого» складу Ігор Кульчицький.

    – На львівську команду «Сільмаш», кістяк якої складався з вихованців інституту фізкультури, чекали перехідні ігри з дрогобицьким «Нафтовиком» за право грати у класі «Б». Перед двобоєм з «Нафтовиком» окремі представники львівського СКА робили все можливе, аби ми не виграли у цієї команди. Першу гру в Дрогобичі «Сільмаш» програв з рахунком 0:1, а матч-відповідь ми провели не на армійському, а на своєму рідному, заводському стадіоні і, розгромивши суперників з рахунком 3:0, вибороли путівку до класу «Б».

    – Як виникла назва команди «Карпати»?

    – Назва «Сільмаш» уже не підходила для такого рангу змагань. Наша команда належала до товариства «Авангард». Тож обговорити нову назву команди в квартирі тодішнього голови профспілок області Гліба Климова зібрались тренери «Сільмашу» Юрій Зубач та Василь Соломонко, а також директор заводу «Сільмаш» Іван Калиниченко. Пропонували як старі назви «Спартак» чи «Динамо», адже такі клуби раніше існували у Львові, так і нову назву «Галичина». У підсумку Зубач разом з Климовим запропонували назву «Карпати». При цьому за подібний «географічний» приклад називали дніпропетровську команду «Дніпро». Так новостворений колектив отримав свою назву.

    – Як формувалася нова команда?

    – У 1963 році рішенням Федерації футболу СРСР була створена друга група класу «А» – проміжна ланка між класом «Б» та вищою союзною лігою – де було виділено місце для Львова. За всіма канонами у цій так званій буферній зоні мала виступати команда СКА. І тут своє слово сказав перший секретар обкому партії Василь Куцевол, статус та повноваження якого на той час можна було порівняти з губернатором області. Після розширеної наради вирішено було відмовити команді СКА, яка на вирішальних етапах змагань високих результатів не показувала, бо кращі гравці переводились в інші команди. Тому домовились направити у буферну зону новостворену команду «Карпати», яку треба було підсилювати. І тодішній голова облспорткомітету Леонід Арцишевський запропонував гравцям львівського СКА Юрію Суслі, Олександру Філяєву, Володимиру Валіонті та Віктору Іванюку перейти у «Карпати». Команда почала комплектуватись також приїжджими гравцями. Із Донецька прибув Валерій Шутильов, із Кадіївки – Віталій Кулаковський, із Закарпаття – Дюла Баканчош, з Тернополя – Олександр Кольцов. А з «Сільмашу», окрім мене, залишився лише Йосип Фалес.

    – Чому очолили «Карпати» приїжджі фахівці?

    – Василь Соломонко працював в інституті фізкультури, готував дисертацію, а у Юрія Зубача не було відповідного досвіду роботи на такому рівні. У Львові та Дрогобичі на той час також не було досвідчених тренерів. Тому за пропозицією республіканської федерації футболу на посаду головного тренера запросили досвідченого Олега Жукова з Донецька, а його помічником став Ернест Юст, який приїхав з тернопільського «Авангарда». Начальником команди став Євген Горянський, який очолював чернігівську «Десну». Тренувальний збір провели на Закарпатті. А перед чемпіонатом, 14 квітня, на львівському стадіоні «Динамо» зіграли товариську гру з іжевським «Зенітом» і перемогли з рахунком 1:0 після удару Олександра Філяєва. Уже тоді почав зароджувати карпатівський дух, адже гравці з різних куточків країни виходили на поле повністю мобілізовані і налаштовані лише на перемогу.

    – Як оцінили підсумкове сьоме місце «Карпат» у турнірній таблиці сезону 1963 року?

    – Це був пристойний результат для новоствореного колективу з різнопланових гравців у турнірі 18 команд, які у попередньому сезоні були кращими у своїх підгрупах класу «Б». Серед них виділялись такі клуби, як «Шинник» з Ярославля, «Волга» з Горького (нині – Нижній Новгород), «Труд» з Воронежа, запорізький «Металург», луганські «Трудові резерви», одеський «Чорноморець», дніпропетровський «Дніпро». Особливу допомогу у виступах «Карпат» надавали наші вболівальники, які десятками тисяч заповнювали спочатку стадіон СКА, а з 18 серпня і «Дружбу» (нині «Україна»). Вони повірили нам, і у Львові «Карпати» програвали дуже рідко.

    Источник - официальный сайт ФК "Карпаты"

  25. #325
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    МАРСЕЛИНЬО: «Как-то отдал голевой пас на Роналдо»
    Новичок «Карпат» дал первое интервью клубной пресс-службе


    Марсело Жил Фернандо став другим новачком «зелено-білих» у 2013 році. Офіційний сайт клубу розпитав його про футбольне дитинство, постери на стінах і бразильські мрії.

    – Я починав грати в «Корінтіансі», а нещодавно перейшов в «Греміо Баруері». Зараз я в «Карпатах», від чого дуже задоволений. Маю намір здивувати не лише уболівальників «Карпат», але й усю Україну. Усе, що для цього треба, в мене є.

    – Не секрет, що бразильцям не просто акліматизуватися в Україні. Є мовна проблема, інший клімат, інший футбол...
    – Звичайно, я знаю, що не буде просто. Україна справді відрізняється від моєї рідної країни, крім того тут значно холодніше. Але я вірю, що все буде добре і зможу подолати ці проблеми. Сподіваюся, що ці фактори не вплинуть на мою гру.

    – З ким спілкувався перед тим, як вирушити до України?
    – Насамперед, переговорив зі своїми друзями – Дентіньо та Вілліаном, з якими ми разом грали в «Корінтіансі». Правда, обоє покинули Україну – один поїхав в Туреччину, інший в Росію. Але вони встигли сказати, що адаптація все ж необхідна. Якщо мені вдасться до всього звикнути, то я зможу показати хороший футбол.

    – Питання про характер. Коли в нашому чемпіонаті перерва, бразильці повертаються додому і нерідко «зависають» на Карнавалі. Як у тебе з дисципліною?
    – До Карнавалу, звісно, ставлюся позитивно. Іншого ставлення до цього народного свята у мене просто не може бути. Але попри це я контролюю себе, загалом я спокійна людина, яка вже сформувала свій світогляд і знаю, чого мені в житті треба. Тому моя присутність на Карнавалі жодним чином не має вплинути ні на мою гру, ні спричинити порушення дисципліни.

    – Яким було твоє футбольне дитинство?
    – На бразильських пляжах було немало дітей, які представляли середній і нижчий клас, переважно, це бідні сім’ї. Вони прекрасно розуміли, що футбол – це єдиний шанс піднятися в цьому житті. Я виріс в околицях Сан Паоло. Сім’я моя не багата, але щаслива і благополучна.

    – Чи були в тебе в житті інші шляхи? Може ти хотів стати вчителем чи танцюристом?
    – Ніколи не думав про це. Все життя я бачив себе в професійному футболі. І можна сказати, що мети досягнув, бо знаходжуся зараз тут.

    – Постери яких гравців висіли в тебе в кімнаті?
    – Переважно це був Роналдо. Він феномен. Мені пощастило – я бачив його не лише на фото, але й грав з ним разом в «Корінтіансі». Це щастя грати поруч зі своїм футбольним кумиром. Це були ті часи, коли я вже починав грати в основі, а він якраз прийшов в нашу команду. Для мене Роналдо у футболі – це альфа і омега.

    – Гольові передачі віддавав йому?
    – Одного разу мені вдалося це зробити. Можете собі уявити, яким щасливим я тоді був...

    – Роналдо, після багатьох років проведених в Європі, повернувся в Бразилію...
    – Справді, я також колись повернуся. Але спершу хочу пограти в Європі.

    – У тебе є післяфутбольна мрія? Може ти маєш намір відкрити свою академію, чи стати мільйонером, задерти ноги і цілий день дивитися на океан?
    – Обмежень для наших мрій бути не повинно. Мріяти – не гріх, правда? Але все ж я мрію про те, щоб стати в футболі фігурою. Щоб мене пам’ятали.

    – У товариських матчах за «Карпати» ти грав на флангах. Тобі там комфортно?
    – Я завжди в Бразилії грав на фланзі, більше на лівому. Хоча це не проблема, можу і на правому.

    – В Європі кажуть, що поняття «бразильський захисник» – це нонсенс. У нас на оборону працює вся команда. Ти вже, мабуть, це помітив. Чи зможеш грати, як, наприклад, Павло Ксьонз, який встигає і атакувати, і оборонятися?
    – Відповідальність за результат лежить на всій команді. Виграють всі і програють також всі. Ви правильно вказали на Павла Ксьонза, я також зауважив його дії і вони мені дуже подобаються. Я погоджуюся з тим, що форварди також мають допомагати обороні.

    – У Бразилії так не було?
    – В деяких командах і справді не було. Але в інших такий стиль гри практикувався. Однак треба зазначити, що в Бразилії інший футбол. Не в кожній команді є така дисципліна чи розуміння колективних дій.

    – Ти вже провів кілька матчів за «Карпати», віддав три гольові передачі на Сашка Гладкого. Як ти сам відчуваєш, бракує тобі якогось компоненту, який би дозволив тобі грати ще краще?
    – Якогось особливого відчуття нема. Але, звичайно, бракує знання мови. Поки що я знаю лише кілька слів, але як тільки приїду до Львова, то разом з перекладачем працюватиму над тим, щоб засвоїти українську. Я думаю, що це допоможе мені краще взаємодіяти з партнерами, адже у нас, незважаючи на поки що низьке місце в турнірній таблиці, є перспективи піднятися вище. До Ліги Європи, на мою думку, все ж можна потрапити, якщо кожен з нас прикладе всіх зусиль для цього.

    – Кожен новачок може звернутися до наших фанів...
    – Я вже бачив, хто такі фанати «Карпат». Перед тим, як сюди їхати, проглядав в Інтернеті те, як вони підтримують команду. Я хочу сказати їм, що працюватиму над тим, аби допомогти команді, і обіцяю постійно прогресувати.

Страница 13 из 15 ПерваяПервая ... 31112131415 ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Реклама на сайте