НА ФОРУМЕ ПРОВОДЯТСЯ
ТУРНИРЫ ПРОГНОЗОВ


Все конкурсы форума
Последние обсуждения на форуме (время московское).
КТ5-241. с 20.01.24 Piter Brok 27/04 09:40
КТР-241. с 1.03.2024 Piter Brok 27/04 09:40
ПФК ЦСКА Москва Ауди2017 24/04 20:22
ФК "Фрайбург" Ауди2017 21/04 22:30
ФК "Боруссия" Дортмунд Ауди2017 21/04 22:08
ФК Вердер Бремен / FC Werder Bremen Ауди2017 21/04 22:06
ФК "Унион" Берлин Ауди2017 20/04 23:43
ФК "Хоффенхайм" Ауди2017 20/04 23:42
Страница 12 из 15 ПерваяПервая ... 21011121314 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 276 по 300 из 371

Тема: ФК "Карпаты" (Львов)

  1. #276
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от иероглиф Посмотреть сообщение
    А ты??????))

    В любом случае- удачи.
    Оч интересно, что получится из этого.
    Ну я - это да, конечно)))))
    Но я не в фан-группе, я как говорится, фанат среди преданных болельщиков

  2. #277
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Арман Кен ЭЛЛА: «Уже понял, что с Карпатами не ошибся»
    Новичок львовского клуба рассказал о своем переходе

    Минулого тижня до Львова прилетів вихованець «Барселони» та гравець молодіжної збірної Камеруну Арман Кен Елла, який став карпатівцем в останній день трансферного вікна. У новому клубі він гратиме під 9-им номером і не виключено, що ми побачимо його у справі вже найближчим часом. Судячи по відеонарізках, карпатівський новачок швидкий, пластичний, технічний, добре грає обома ногами та головою. За словами камерунця він повністю готовий до гри. Тепер йому залишилося лише одне – переконати Ніколая Костова у своїй правоті.

    – Армане, як ти опинився в «Карпатах»?
    – Та все було наче просто. До мене звернулися представники «Карпат», запропонували перейти до Львова. Мої агенти дослідили умови і сказали, що це хороший варіант для мене. Правда, у мене було кілька пропозицій від європейських клубів, я над ними розмірковував. Але позиція «Карпат» була доволі серйозна, я зрозумів, що на мене розраховують. Тим паче, агенти переконали мене, що «Карпати» стануть хорошим етапом моєї кар’єри, і допоможуть мені розкритися. Так я і став гравцем «зелено-білих».

    До «Барселони» Арман потрапив завдяки Самуелю Ето’О. Нинішній форвард «Анжі» всіляко допомагав Камеруну, особливо дітям, розвивав футбольну інфраструктуру, будував школи. До одного з таких футбольних центрів і прийшов майбутній гравець «Карпат». У 2005 році команда поїхала на турнір в Іспанію. Камерунці дійшли до фіналу, але вже там поступилися господарям. Попри це на Армана звернули увагу і запросили до «Барселони». Кен Елла тренувався зі своїми однолітками, але частіше грав за старшу команду. На тренування часто приходив і сам Ето’О, давав поради, ділився досвідом, його називали опікуном. «Для мене була велика честь мати такого наставника» – розповідав Арман. «Коли мене запросили до молодіжної збірної Камеруну, Самуель мене привітав і побажав скористатися цією нагодою».

    – Тобі було щось відомо про Україну і про «Карпати»?
    – Про країну я знав більше, ніж про команду. Звичайно, український чемпіонат досить непоганий, ваші команди постійно грають в єврокубках, тож не знати про них неможливо. Я бачив кілька матчів «Шахтаря», «Динамо» і «Металіста». Час від часу щось і про «Карпати» чув. Але я був дуже здивований, коли приїхав сюди. Мене відверто вразила інфраструктура – поля, база та всі інше. Помітно, що й гравці в команді сильні і тренер добре розуміє футбол. Розумію, що мої агенти мали рацію, коли переконували мене перейти в «Карпати».

    – У тебе були перспективи залишитися в «Барселоні»?
    – Хе-хе. «Барселона» це найкраща команда в світі! Хтось у цьому сумнівається? Щоб грати в основному складі треба бути Мессі та Іньєстою. Таких гравців на планеті одиниці, це унікуми. Думаю, я відповів на питання про перспективи? Зараз я в «Карпатах». Я буду набиратися досвіду тут, надіюся, що у мене все вдасться.

    Перш ніж зайти в «Сьюдад Депортіва Жоан Гампер» (спортивний комплекс «Барселони») мій провідник схопив мене за руку і повів в сторону. «Я хочу тобі когось показати» - сказав він. Ми вийшли до полів, але, на жаль, група 1993 року народження вже закінчила тренування. «Шкода... Тоді запам’ятай ім’я – Арман Кен Елла. Він кращий ніж Тьєрі Анрі. Він може стати найкращим гравцем у світі. Тоді я так і не побачив цього гравця на власні очі. Але згодом, зумів знайти його нарізки в Інтернеті» - це матеріал за 2009 рік від польського журналіста Рафала Стеца, який відвідував Барселону і готував статті для журналів. Вже тоді, 16-річний камерунець дивував усіх своєю техінкою та швидкістю.».

    – Розкажи про «Барселону». Як ти потрапив туди?
    – Це було дуже давно, років 7 тому. Мені тоді було 12 і моя камерунська команда брала участь в одному з дитячих турнірів. Скаути «Барселони» звернули на мене увагу, дивилися за моїми подальшими діями. І врешті-решт, запропонували мені перейти до їхньої Академії. Я просто не уявляв, що може бути таке щастя. Навіть не думав – одразу ж погодився. Останні роки я вчився в «Барселоні». Я радий, що був там, все що вмію – навчився саме в найкращому клубі світу. Мені поставили техніку, розуміння футболу, геть усе.

    – У Камеруні спілкуються по-французьки. А в «Карпатах», здається, ніхто по-французьки не говорять...
    - Не біда. Я вивчив іспанську мову, тому спілкуюся з Лукасом і Балажіцем. Також я можу по-англійськи говорити. На тренуваннях мені, власне, і Лукас допомагає, перекладає, що Тренер каже. Але попри це я і українську мову вчу.

    – Коли ми зможемо побачити тебе на полі?
    – Я не знаю, це не мені вирішувати. Коли Тренер скаже, тоді і вийду. В «Барселоні» я навчився поважати рішення наставника, яким би воно не було. Тому поки що я старанно працюю на тренуваннях і намагаюся себе зарекомендувати з кращого боку. Можу сказати, що фізично я готовий. З цим проблем нема.

    Улітку 2011 року Арман травмувався. Камерунець вирішив знайти себе в іншому клубі, оскільки закріпитися у складі каталонського гранда було нереально. На гравця поклало око кілька європейських клубів, він навіть провів ряд спарингів, зокрема і проти «Манчестер Сіті», але зваживши всі за і проти вирішив переїхати до України. Арман на полі легкий і гнучний. За рахунок швидкості він легко може пройти будь-якого захисника. Але чи достатніми будуть ці козирі в українському чемпіонаті, де на першому місці стоїть боротьба?».

    – Чи була у тебе розмова з Тренером?
    – Так. Ми з ним спілкувалися на тренуваннях. Я намагаюся зрозуміти усе, що він від мене вимагає.

    – Якою є твоя улюблена позиція на полі?
    – Будь яка, аби тільки грати. Але якби я вибирав – то це позиція правого вінгера, або під нападником. Однак я знаю, що в українському чемпіонаті треба не лише голи забивати, але й багато працювати на оборону. Можу і в захисті допомогти команді. У «Барсі» мене навчили, що я граю не для себе, а для команди. Тому маю зробити так, щоб принести користь усім.

    – Армане, які твої перші враження про місто?
    – Я поки живу в готелі, біля бази. По суті, я ще нічого не бачив. Лише краєм ока помітив, що місто симпатичне. Навіть гарне. Як матиму більше часу, то неодмінно його вивчу краще.

    Інформаційний центр ФК «Карпати»

  3. #278
    Заблокирован
    Репутация: 1165
    Аватар для Atrium
    Регистрация
    19.10.2008
    Сообщений
    20,456

    По умолчанию

    Карпаты обязаны сегодня биться до последнего и отобрать очки в луганской команды. Рассчитываю хороший футбол посмотреть через 15 минут

  4. #279
    Ветеран форума
    Репутация: 1788
    Аватар для Alina
    Имя
    Belladonna
    Болельщик
    FC Bayern,FC Valencia,ЦСКА, Inter
    Регистрация
    01.08.2009
    Адрес
    Armenia/Москва
    Сообщений
    15,156

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Atrium Посмотреть сообщение
    Карпаты обязаны сегодня биться до последнего и отобрать очки в луганской команды. Рассчитываю хороший футбол посмотреть через 15 минут
    Ага, щас с Зарей сделают)) Помнишь их предыдущий матч с Зрей? Как Зарей озарились вершины Карпат...
    Боже,какой MIA SAN MEISTER мужчина!!..
    http://i023.radikal.ru/1403/b2/aad8b2f9b839.jpg

  5. #280
    Старший бронемастер
    Репутация: 283
    Аватар для иероглиф
    Болельщик
    Лацио, Славия (София)
    Регистрация
    22.03.2010
    Адрес
    поезд № 72
    Сообщений
    1,990
    Записей в дневнике
    4

    По умолчанию

    ВИКТОР ВАЦКО: "ДАЙТЕ МНЕ ШАПКУ! БРАВО, ФЕДЕРАЦИЯ!?"

    Вице-президент "Карпат" возмутился тем, что арбитр не засчитал гол в ворота "Зари".

    "Ну каким же... нужно быть, чтобы поднять офсайд у Лукаса? Дайте мне шапку! Браво, Федерация!?" - Написал Виктор Вацко на персональной странице в Твиттере.

    На 80-й минуте форвард "Карпат" сравнял счет в матче с "Зарей", но Анатолий Жабченко зафиксировал офсайд.
    САМО СЛАВИЯ,ВЪПРЕКИ ВСИЧКО,И ВЪПРЕКИ ВСЕКИ

  6. #281
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от иероглиф Посмотреть сообщение
    ВИКТОР ВАЦКО: "ДАЙТЕ МНЕ ШАПКУ! БРАВО, ФЕДЕРАЦИЯ!?"

    Вице-президент "Карпат" возмутился тем, что арбитр не засчитал гол в ворота "Зари".

    "Ну каким же... нужно быть, чтобы поднять офсайд у Лукаса? Дайте мне шапку! Браво, Федерация!?" - Написал Виктор Вацко на персональной странице в Твиттере.

    На 80-й минуте форвард "Карпат" сравнял счет в матче с "Зарей", но Анатолий Жабченко зафиксировал офсайд.
    Лукас забил чистейший гол.....я просто в шоке....ну что поделаешь, надо брать гнома, эльфа и хоббитов и идти бить этих орок и троллей....Мордор должен быть сметен с лица земли

  7. #282
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Футболисты Карпат провели зарядку для фанатов
    Ведущие игроки львовского клуба выступили в роли учителей физкультуры


    Запланована ранкова руханка з футболістами «Карпат» почалася о 8-ій ранку в Стрийському парку. Михайло Кополовець, Ігор Худоб’як, Лукас, Андрій Ткачук та Ігор Ощипко, не зважаючи на ранній час, прийшли з добрим настроєм і почали бадьоро розминати фанатів «Карпат».

    Сонце ледь-ледь освітило парк через крони дерев, тому, щоб не замерзнути, футболісти повели за собою уболівальників на пробіжку. Повернувшись до пункту збору, Михайло Кополовець усіх засипав своїми жартами, а Ігор Худоб’як взяв на себе обов’язки керівника зарядки. Загалом руханка тривала близько 20 хвилин, після чого футболісти попрощалися з фанами і вирушили на ранкове тренування.

    «Зарядка – це здоров’я, вона необхідна для людини. Наступного тижня сюди прийдуть інші карпатівці, але мені сподобалося, тому, мабуть, я також підтягнуся» – сказав Михайло Кополовець.

    «Це була пробна акція. Ми особливо про неї не повідомляли, хотіли подивитися, як все пройде. Вийшло ж так, що все було супер, тож за тиждень прийде значно більше уболівальників» – розповів керівник ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів.

  8. #283
    Ветеран форума
    Репутация: 1788
    Аватар для Alina
    Имя
    Belladonna
    Болельщик
    FC Bayern,FC Valencia,ЦСКА, Inter
    Регистрация
    01.08.2009
    Адрес
    Armenia/Москва
    Сообщений
    15,156

    По умолчанию

    Мистер Лорди, в конце прошлого сезона ты горевал, что Карпаты маршируют в первый дивизион,а они живы-здоровы в первом!
    Особые привилегии? По какому блату, интересно?
    И сколько побед одержали в этом сезоне?
    Понимаешь, подпись , хоть как-то, обязывает время от времени следить за ними
    Боже,какой MIA SAN MEISTER мужчина!!..
    http://i023.radikal.ru/1403/b2/aad8b2f9b839.jpg

  9. #284
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Alina Посмотреть сообщение
    Мистер Лорди, в конце прошлого сезона ты горевал, что Карпаты маршируют в первый дивизион,а они живы-здоровы в первом!
    Особые привилегии? По какому блату, интересно?
    И сколько побед одержали в этом сезоне?
    Понимаешь, подпись , хоть как-то, обязывает время от времени следить за ними
    Нам повезло в прошлом сезоне...если бы в последнем туре Оболонь выиграла у Черноморца, то вылетели бы в 1-ю лигу......
    Да ты можешь и не следить и подпись можешь убрать и Г. обратно поставить....нависелся я уже....

  10. #285
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Кубок Украины 2012/13. 1/8 финала.
    Карпаты - Металлист - 2:1
    Волевая победа львовян в дополнительное время!


    Безусловно, центральный матч 1/8 финала получился самым ярким из всех восьми поединков этой стадии. Как-то игровой день прошел, но не было ни одной сенсации, намек на оную был в Краматорске, но гол Кобахидзе все-таки «спас» канониров.

    Матч во Львове прошел практически по сценарию поединков Кубка английской лиги, которые заочно два последних дня радовали болельщиков футболу, но с той лишь оговоркой, что была сделана корректировка на украинские реалии, в виде меньшего количества забитых мячей.

    Итак, фаворитом этого противостояния был «Металлист», но по итогам противостояния Капитан очевидность отметил бы, что харьковчан, все-таки, на три турнира не хватает, а в случае поражения в ближайшую субботу в Днепропетровске эти догадки подтвердятся. Мирон Маркевич сделал ставку на чемпионат и ЛЕ, делегировав на матч Кубка во Львов полурезервный состав оставив в Харькове ряд основных игроков. (я бы так не сказал, не было только троих игроков основы - Тайсона , Шавьера и Папы,, а если еще посмотреть на ту игру, которую показывают сейчас Тайсон с Папой, то вчера у Металлиста был вполне боевой состав)

    Дебют матча остался за львовянами – экс-игрок «Металлиста» Александр Гладкий гостей обыграл защитника и уже наверняка перебрасывал Дишленковича, но форварду чуть не хватило удачи – штанга!

    «Металлист» же ответил выстрелом в крестовину Кристальдо, который в этом матче попытался взять на себя роль лидера в отсутствие Тайсона и Хавьера. Стоит отметить, что Джонатану это удалось – он был наиболее активным в составе харьковчан всю игру, а так же один за одним наносил удары по воротам Мартина Богатинова, которые изредка не достигали цели. Один из таких моментов завершился взятием ворот – Кристальдо выше всех выпрыгнул при подаче углового и сумел переправить мяч в сетку!

    Перед голом «Металлиста» было удаление у «Карпат» - это Игорь Озаркив дважды сфолил на Виллиане, заработав за 15 минут две желтых карточки.

    Не успели харьковчане как следует перестроиться, как Семир Штилич сравнял счет. Босниец в штрафной гостей оставил не удел двоих защитников и хлестко пробил по воротам Дишленковича, рикошет от Березовчука и гол.

    Тут же «удалился» Вячеслав Шарпар, как и Озаркив, заработавший две желтых карточки.

    В экстра-тайме ближе к победе были «Карпаты», продолжавшие гнуть свою линию после гола Штилича. Сначала Лукас попал в штангу, затем Ощипко не реализовал выход один на один… А вот на старте второго экстра-тайма выход один на один удалось реализовать Левану Кения, который, сыграв в стенку со Стиличем вывел «Карпаты» вперед!

    Оставшееся время, практически весь экстра-тайм, харьковчане пытались отыграться, но их атаки прерывались львовскими защитниками уже в центре поле, поэтому каких-либо реальных моментов у ворот Богатинова больше не возникало.

    «Карпаты» - «Металлист» - 2:1 (1:1)
    Голы: Семир Штилич (77), Леван Кения (107) - Джонатан Кристальдо (72).

    «Карпаты»: Мартин Богатинов, Иван Милошевич, Игорь Пластун, Игорь Ощипко, Игорь Озаркив, Игорь Я. Худобяк, Муртаз Даушвили, Семир Штилич (Андрей Ткачук, 109), Лукас, Михаил Кополовец (Павел Ксенз, 59), Александр Гладкий (Леван Кения, 105+3).
    «Металлист»: Владимир Дишленкович, Милан Обрадович, Андрей Березовчук, Марко Торсиглери (Денис Барвинко, 111), Сергей Пшеничных, Вячеслав Шарпар, Павел Ребенок (Виллиан Гомес, 46), Себастьян Бланко, Хуан Мануэль Торрес, Ромеро Марлос (Эдмар, 69), Джонатан Кристальдо.

    Предупреждения: Лукас (36), Игорь Озаркив (52), Семир Штилич (95), Игорь Ощипко (98), Павел Ксенз (117) - Милан Обрадович (9), Андрей Березовчук (45+1), Себастьян Бланко (51), Вячеслав Шарпар (74), Джонатан Кристальдо (80), Эдмар (89).
    Удалены: Игорь Озаркив (67, 2 ЖК) - Вячеслав Шарпар (87, 2ЖК).

    Удары (в створ): 13 (7) - 9 (3)
    Угловые: 5 - 2
    Офсайды: 5 - 1

    Отличнейший матч был!!!!!!!!!!!!!!!
    Последний раз редактировалось mr. Lordi; 01.11.2012 в 10:23.

  11. #286
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Андрей БЕРЕЗОВЧУК: «Карпаты прибавили, а мы не доработали»
    Защитник «Металлиста» поделился своим мнением о кубковом матче во Львове


    Після виснажливого поєдинку в 1/8 фіналу Кубка України з журналістами поспілкувався захисник «Металіста» Андрій Березовчук.

    - «Металіст» був готовим до овертайму?
    - Звісно, це ж Кубок! Тут все що завгодно може бути. Ми готувалися до такого розвитку подій.

    - А як ваша команда фізично почувалася, зважаючи на велику кількість матчів?
    - Зважаючи на те, що ми пропустили голи в кінці основного часу і в додатковому, можна зробити висновок, що нам було важко. Все ж графік дуже щільний, ми проводимо багато матчів, організм втомився.

    - Чи правда, що ваш президент обіцяв солідні преміальні за перемогу в Кубку?
    - Тепер це вже не має значення… Команда розчарована, що програла.

    - Чи можна сказати, що «Металіст» розслабився, коли забив гол і грав в більшості?
    - Важко сказати. Мабуть, ні. Просто «Карпати» серйозно додали. А ми десь не допрацювали. Я вважаю, що ми мали втримати переможний рахунок.

  12. #287
    Супермодератор
    Репутация: 7442
    Аватар для Seregamamenov23
    Имя
    Сергей
    Болельщик
    Спартак Москва
    Регистрация
    13.11.2007
    Адрес
    Казахстан, Усть-Каменогорск
    Сообщений
    27,563

    По умолчанию

    Коль поздравляю от души! Давайте возвращайтесь в европу
    Если ты не способен поддержать команду в период неудач - ты не достоин поддерживать ее в момент триумфа!!!

  13. #288

    По умолчанию

    Посмотрел с утра на ютубе нарезку - под конец Карпаты конкретно придавили. Вот за что кубковые матчи люблю, команда с плохими делами в чемпионате может такооое зрелище выдать....

  14. #289
    Главный тренер
    Репутация: 659
    Аватар для vadim.rus
    Имя
    Вадим.
    Болельщик
    Спартак.М. Сборная России. Челси.
    Регистрация
    29.04.2012
    Сообщений
    2,841

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Seregamamenov23 Посмотреть сообщение
    Коль поздравляю от души! Давайте возвращайтесь в европу
    Интересная инфа про Карпаты.
    Единственный клуб за всю историю Кубка СССР, выигравший трофей, выступая не в высшей лиге (1969).
    И ещё занимал 4-е место в Союзном первенстве.Не плохо!

  15. #290
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от vadim.rus Посмотреть сообщение
    Интересная инфа про Карпаты.
    Единственный клуб за всю историю Кубка СССР, выигравший трофей, выступая не в высшей лиге (1969).
    И ещё занимал 4-е место в Союзном первенстве.Не плохо!
    Тогда могли серебро даже взять..в последнем туре встречались у себя на поле с питерским Зенитом...Расклад был такой, что если бы выиграли, то 2-е место имели бы, если ничья - то бронза...а мы проиграли 0-3 и заняли 4-е место((((((((((((((((((((

  16. #291
    Ветеран форума
    Репутация: 336
    Аватар для Витёк
    Имя
    Виктор
    Болельщик
    Спартак Москва,Челси
    Регистрация
    22.08.2011
    Адрес
    Россия,Гришковка
    Сообщений
    4,267
    Записей в дневнике
    20

    По умолчанию

    поздравляю!

  17. #292
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Серега и Витек, друзья, огромное спасибо за поздравления.....
    Хотя этот матч лишь только подсластил горькую пилюлю...Для нас сейчас важнее матч с Кривбассом, там кровь из носа нужно брать 3 очка....

  18. #293
    Ветеран форума
    Репутация: 1788
    Аватар для Alina
    Имя
    Belladonna
    Болельщик
    FC Bayern,FC Valencia,ЦСКА, Inter
    Регистрация
    01.08.2009
    Адрес
    Armenia/Москва
    Сообщений
    15,156

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от mr. Lordi Посмотреть сообщение
    Серега и Витек, друзья, огромное спасибо за поздравления.....
    Хотя этот матч лишь только подсластил горькую пилюлю...Для нас сейчас важнее матч с Кривбассом, там кровь из носа нужно брать 3 очка....
    Поздравляю, что ли Эти победы тебе даются, как шампанское на новогодний стол. (Не обижайся,миЛорд)
    Вот почему ты подарил мне Кривбасс со всеми удобствами, а себе тернистый путь выбрал
    Пилюю-то подсластили- смотри, чтоб лихорадку не обострили
    Волей-неволей мне придется за Кривых болеть...
    Боже,какой MIA SAN MEISTER мужчина!!..
    http://i023.radikal.ru/1403/b2/aad8b2f9b839.jpg

  19. #294
    Главный тренер
    Репутация: 659
    Аватар для vadim.rus
    Имя
    Вадим.
    Болельщик
    Спартак.М. Сборная России. Челси.
    Регистрация
    29.04.2012
    Сообщений
    2,841

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от mr. Lordi Посмотреть сообщение
    Тогда могли серебро даже взять..в последнем туре встречались у себя на поле с питерским Зенитом...Расклад был такой, что если бы выиграли, то 2-е место имели бы, если ничья - то бронза...а мы проиграли 0-3 и заняли 4-е место((((((((((((((((((((
    Да неудача! В том году(1976) два первенства играли.Весна,осень,и как раз осенью случилось что Спартак занял предпоследнее место и вылетел в первую лигу((( Но через год вернулись))))).Так что Карпатам не повезло (не заняли второе) место,а Спартаку не повезло занять второе с низу.(((((
    P.S.А у Карпат с Тбилисцами одинаковое количество очков было.

  20. #295
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    УПЛ 2012-2013. 14 тур.

    Карпаты - Кривбасс - 6:0
    Гольова феєрія у ворота «Кривбасу»


    «Карпати» вийшли на поле, знаючи про поразку своїх переслідувачів з «Говерли», і звичайно прагнули збільшити турнірну відстань від закарпатців. У стартовому складі виділимо дебют на правому місці оборони Ксьонза, і повернення Кенії, який провів переможний кубковий гол «Металісту». В складі гостей відбулась одна ротація порівняно з минулим туром: замість Валяєва на поле вийшов Сердюк.

    І вже у дебюті гри почав пристрілюватись по воротах Кенія. Якщо перший удар сходу Левана прийшовся над поперечиною, то згодом Кенія покарав криворіжців за неузгоджені дії в обороні і з близької відстані потужно пробив у ближній кут воріт Реви. Гості відповіли ударом Прийомова, якому явно забракло влучності.

    Підопічні Ніколая Костова продовжували шукати шляхи взяття воріт криворіжців і свого досягли. Дальній удар Худоб’яка Рева не зумів приборкати, і Штіліч зробив націлену верхову передачу на Гладкого, який головою влучно пробив у ціль – 2:0. Не встигли захисники «Кривбасу» оговтатись від такого розвитку подій, як третій м’яч опинився в сітці воріт гостей. Цього разу відзначився третій нападник «зелено-білих» Лукас, який увірвався до штрафного і влучно пробив низом в правий від Реви кут воріт.

    Реакція Олега Тарана не забарилась і він зробив одразу дві заміни в лінії захисту, випустивши на поле Дедечка та Баліч. Скоротити рахунок міг Льопа, який на цьому стадіоні вже забивав «Карпатам», але його удар прийшовся у захисника і все завершилось кутовим.
    Тим часом, натиск «Карпат» на ворота «червоно-білих» тривав. Після удару Ощипка штанга рятує ворота «Кривбасу», але м’яч зрикошетив до Худоб’яка. Капітан «зелено-білих» зробив передачу до штрафного на Штіліча, який оцінив ситуацію і технічно пробив повз Реву. Під кінець тайму міг скоротити рахунок Прийомов, але його дальній удар Богатінов перевів на кутовий.

    На початку другого тайму неприємності для «Кривбасу» продовжились, бо за грубу гру в центрі поля був вилучений з поля Льопа. І «Карпати» швидко матеріалізували чисельну перевагу у красень-гол. Ксьонз, виконуючи кутовий, зробив передачу на Лукаса і той ударом зльоту зірвав оплески вболівальників.

    «Карпати» продовжували впевнено контролювати гру, а гості діяли на контратаках. Гол престижу міг провести Прийомов, який після невдалого вибиття м’яча Богатіновим, намагався пробити упорожні ворота, але Пластун встиг ліквідувати загрозу. Натомість Лукас вдало зіграв на добиванні і головою поставив гольову крапку у цьому історичному матчі – 6:0.

    І на завершення про статистику. «Карпати» здобули свою найбільшу в національних чемпіонатах перемогу. Раніше з рахунком 5:0 «зелено-білі» здолали лише «Чорноморець» (1999 р.) та «Оболонь» (2009 р.). Лукас же став автором першого іспанського хет-трику в українських чемпіонатах.

    Юрій НАЗАРКЕВИЧ
    «Карпаты» (Львов) - «Кривбасс» (Кривой Рог) - 6:0

    Леван Кения, 6, Александр Гладкий, 23, Лукас, 29, 55, 89, Семир Штилич, 40

    «Карпаты»: Мартин Богатинов, Игорь Ощипко, Игорь Пластун, Иван Милошевич, (Николай Жовтюк, '59), Муртаз Даушвили, (Игорь Озаркив, '83), Игорь Я. Худобяк, Леван Кения, Павел Ксенз, Семир Штилич, Лукас, Александр Гладкий, (Сергей Загидулин, '73)
    «Кривбасс»: Виталий Рева, Виталий Лисицкий, Павел Пашаев, Вячеслав Сердюк, (Саша Балич, '35), Уча Лобжанидзе, Владимир Приемов, Дариан Матич, Кирилл Петров, (Денис Дедечко, '33), Дмитрий Лепа, Алексей Антонов, (Иржи Еслинек, '63), Младен Бартулович
    Игорь Пластун, 51. Николай Жовтюк, 74.
    Дмитрий Лепа, 48 - грубая игра.

    Браво, Карпаты!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

  21. #296
    Ветеран форума
    Репутация: 336
    Аватар для Витёк
    Имя
    Виктор
    Болельщик
    Спартак Москва,Челси
    Регистрация
    22.08.2011
    Адрес
    Россия,Гришковка
    Сообщений
    4,267
    Записей в дневнике
    20

    По умолчанию

    Ну чтож сказать,поздравляю!)))))))надо бы это отметить))когда в последний раз то 6 мячей забивали??
    победная серия уверен только начинается где-то побед 5-8 будет)

  22. #297
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Мега-гол Лукаса в ворота Кривбасса!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

    Последний раз редактировалось mr. Lordi; 05.11.2012 в 22:51.

  23. #298
    Ветеран форума
    Репутация: 2711
    Аватар для den_fan
    Имя
    Денис
    Болельщик
    ЦСКА
    Регистрация
    25.10.2007
    Адрес
    Москва
    Сообщений
    18,014

    По умолчанию

    классный голешник
    СПАРТА Обладатель кубка КТ Лиги Европы 2009-2010!!!
    Второе место в КТ-Б5 2009-2010



  24. #299
    Ветеран форума
    Репутация: 1788
    Аватар для Alina
    Имя
    Belladonna
    Болельщик
    FC Bayern,FC Valencia,ЦСКА, Inter
    Регистрация
    01.08.2009
    Адрес
    Armenia/Москва
    Сообщений
    15,156

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от mr. Lordi Посмотреть сообщение
    Мега-гол Лукаса в ворота Кривбасса!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

    Да, в самом деле шикарный гол! Такой гол был недавно и у Баварии, и Мхитарян еще, вроде, забивал. Но у Лукаса очень красиво получилось, плавно, четко, было б справедливо, если б попал этот гол в топ-10
    Боже,какой MIA SAN MEISTER мужчина!!..
    http://i023.radikal.ru/1403/b2/aad8b2f9b839.jpg

  25. #300
    Профиль временно удалён
    Репутация: 1860
    Аватар для mr. Lordi
    Имя
    Колян
    Болельщик
    КАРПАТЫ, Динамо Киев
    Регистрация
    06.10.2008
    Адрес
    УКРАИНА
    Сообщений
    11,176

    По умолчанию

    Интервью Кополовца о беспределе в матче с Металлистом.


Страница 12 из 15 ПерваяПервая ... 21011121314 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Реклама на сайте